Bayi Girişi     İnsan Kaynakları     İletişim     Online Destek  
 
 
 
ANA SAYFA
ÜRÜNLER
BAYİ - İŞ ORTAKLARI
DESTEK
HABERLER
HAKKIMIZDA
 
Fiyatlarımız
Web sitenizi YÖNETIN, Web'de size de KOLAY ULAŞILSIN

 / Web sitenizi YÖNETİN, 
Web'de size KOLAY ULAŞILSIN
/ 


"MEGA KOBİ PORTALI" www.megabulvar.com
Dünyanın veya ülkemizin herhangi bir yerinde işyeriniz, mağazanız veya büronuz olabilir, İnternet'te siteniz de olabilir. MEGA Portal 'da bir şube daha açın, sayfa içeriklerinizi, firma-ürün bilgilerinizi kolayca ve dinamik olarak kendiniz tasarlayın ve güncelleyin, Portal'ımızı ziyaret eden binlerce ziyaretçinin dikkatini çekin, bir Ticaret Merkezinde, veya açık fuar yeri, pazaryeri, e-AVM 'de bulunmanın getireceği kazanımlardan yararlanın.  MEGA Bulvar 'da yerinizi alın, İnternet'te şubeniz olsun        

MEGA Bulvar - PORTAL Genel içerik ve özellikleri
* Genel ticari firmalar ve ürünlerini sergilemeye, ara-bul işlemleri yapılmasına, buradan ziyaretçilerin satın alma bilgileri gönderebilmesini, bu bilgilerini portal üyelerine anında iletilmesini sağlayacak bir Portal – Pazaryeri servisi ve sanal Ticaret merkezidir. Üye firmaların, İnternet  Mağaza veya sanal şubeleridir.        

* Üye firmalar, site tasarımlarını yapabilmekte, Yönetici Paneli-Menüsü ile kendi firma/ürün/haberler… gibi içerik bilgilerini pratik ve dinamik olarak tasarlayıp, anında kolayca değiştirebilmektedir. Sadece üyeler, Seri İlanlar bölümüne ilan vererek ücretsiz yayınlanmasını sağlayabilmektedir.        

* Firmaların kendi web siteleri olmakla birlikte, Portal 'de şube açmaları; Portal 'in zengin içeriğinden yararlanmak, ürün ve özellik aramak üzere gelen ziyaretçilerin dikkatlerini de kendi üzerlerine çekerek, ürün ve firma marka imajını güçlendirip, iş potansiyellerini arttırmalarını sağlayacaktır. Kapalı çarşı, Pazaryeri, AVM, veya sürekli açık fuar şeklindedir.        

* Bu servis Portal üyesi firmalara, MEGA portalında web sayfası açma, ürün sergileme, sipariş alabilme olanağı hizmeti olarak sunulmaktadır ( megaBulvar.com/firmaadı ). Üye firmaların sayfaları, Arama motorlarına (Google)  teknik altyapısına uygun kayıt edilmektedir. Ücretli üyelik sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca MEGA web entegrasyonu modülünü alan firma, isterse ürünlerini buradaki sayfasına otomatik olarak güncelleyebilmektedir.         

* Üye firmanın kendi Yönetici-admin ekranı, parametreleri vardır ve her firmanın kendi Ürün bilgileri (fiyat, resim, özellikler v.b.) listesi bulunmaktadır, bunları kolayca değiştirip güncel tutabilmektedir (bazı firmalar isterlerse bir ana dağıtıcının ortak fiyat listeleri kullanabilecekler)         

* Forum kullanımıyla Satınalma taleplerinin veya benzeri bilgi paylaşımı, üyeler arası iletişim sağlanmaktadır. Konusunda uzman profesyonellerden genel ve sektörel konularda bilgilendirici makaleler yayınlanmaktadır.         

* Firmanın kendi web adı firmaadi.com yönlendirilerek, Bulvar'daki firma web tasarımını kullanılabilmektedir.         

İçeriği: " megaBulvar.com/firmaadı " web sayfası, firma tanıtımı, ürünler tanıtımı, iletişim formu, haberler, Portal üyeliği sayesinde ürün/sektör/firma arama listelerinde bulunma, dinamik ürün listesi, web'den sipariş bilgisi (e-mail formu ile firmaya gelir), Yeni T.Ticaret kanununun gerektirdiği mali tabloların yayınlanması olanağı.              

 

Diğer Haberler

 Ecza depoları faturaları, Mega Muhasebeye Kolayca aktarılabiliyor ...
 MEGA E-DEFTER ONAYLANDI
 Mega e-Fatura, e-Arşiv Modülü Hazır ...
 Servis Takip programı hazır ...
 MEGA BORDRO -> WEB Entegrasyonu
 Mega Üretim Modülü ile süreçler kontrol altında
 MEGA ERP Kurumsal Kaynak Planlama ( ERP, MRP )
 YILSONU DEVİR İŞLEMLERİ
 RENK BEDEN VE ASORTİ TAKİBİ
 MEGA e-ticaret; Mega Ticari yazılımına entegre edilmiş e-ticaret çözümü
 MEGA İnsan Kaynakları Yönetimi
 MEGA ARAÇTA MUHASEBE
 Mağazacılık Çözümleri
 Seri Numarası takip etmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirilen paketimiz hazır.
 ŞİRKETLERE TOPLU FATURA KOLAYLIĞI ...
 Döviz Kurları, Otomatik olarak Merkez Bankasından alınıyor

Bize Ulaşın
  İletişim
Şifre Talep Formu
İstek Formu
 
 
 
© Copyright 2003. megayaz.com.tr. Her hakkı saklıdır.
MRP, BARKOD